Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Gromadzice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak Wólka Bodzechowska

Wólka Bodzechowska(Gromadzice + 9 km)

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Do sprzedaży murowany, parterowy dom , typu bliźniak w miejscowości Wólka Bodzechowska na działce o pow. 4400m 2. Nieruchomość położona około 3 km od granic Ostrowca Św.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kuźnia,Ostrowiec Świętokrzyski(Gromadzice + 6 km)

889 000 zł107,17 m² 8 295,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży nowe, przestronne domy na ul. Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Po dużo więcej zdjęć oraz wizualizacje zapraszam do kontaktu. Cena dotyczy 1 domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Czastary

Czastary(Gromadzice + 21 km)

550 000 zł239 m² 2 301,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Powierzchnia użytkowa 239 m2 Powierzchnia działki 1 000 m liczba pokoi: 5 poddasze: użytkowe dach: dwu-spadowy pokrycie dachu: dachówka ceramiczna zabezpieczenia: drzwi /.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bukówka

Bukówka(Gromadzice + 17 km)

385 000 zł200,42 m² 1 920,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży nieruchomość we wsi Bukówka gmina Pawłów, w bardzo spokojnej okolicy z pięknym widokiem, w odległości około 600m do Zalewu Wióry. Działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Ostrówek

Ostrówek(Gromadzice + 23 km)

439 000 zł108 m² 4 064,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Posiadamy w sprzedaży domy w miejscowości Ostrówek gm. Galewice, powiat wieruszowski. Parterowy niepodpiwniczony budynek mieszkalny o pow. użytkowej ok 107mk. całkowitej 115.60mk. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Wieluńska

Galewice(Gromadzice + 25 km)

495 000 zł67,49 m² 7 334,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:454 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, o numerze ewid. 1287/8, zabudowana nowym, parterowym budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej, położona w miejscowości Galewice przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ostrowiec Świętokrzyski

Hutnicze,Ostrowiec Świętokrzyski(Gromadzice + 6 km)

680 000 zł248 m² 2 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Agencja homeserwis nieruchomości 27-400 Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną przy granicy miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Niżankowice

Niżankowice(Gromadzice + 20 km)

160 000 zł90 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż nieruchomość z domem i budynkiem gospodarczym Niżankowice, gmina Działoszyn , powiat pajęczański, woj. łódzkie Oferta dostępna wyłącznie w biurze epj Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Biała Druga

Biała Druga(Gromadzice + 13 km)

400 000 zł107,50 m² 3 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Posiadamy w sprzedaży domy parterowe położone w miejscowości Biała Druga, gm. Biała powiat Wieluński. Nieruchomości o pow. 115,6 m2. Posadowione na działce o powierzchni ok 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Siennieńska

Gutwin,Ostrowiec Świętokrzyski(Gromadzice + 6 km)

249 000 zł67 m² 3 716,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:469 m²

Agencja home serwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom parterowy, murowany z cegły i pustaka o powierzchni użytkowej ok 65 m2, z działką 469 m2 przy ul. Siennieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Gromadzice

Gromadzice,świętokrzyskie

170 000 zł85 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:38 500 m²

Do sprzedania gospodarstwo rolne w Jacentowie o pow. 38500m 2 (3,85ha) składajace się z dwóch działek: 1. pow.10800m 2 (1,08ha) zabudowana (dom i budynki gospodarcze) Nr ew.2/2 obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rżuchowska

Gromadzice,świętokrzyskie

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom murowany podpiwniczony 70 m^2. 2 pokoje kuchnia , łazienka, centralne ogrzewanie, budynki gospodrcze na dzialce 6 000 m^2 we wsi Gromadzice. Cena 150000 zl. (do uzgodnienia). Ładna, spokojna okolica.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij